Dialab / Odborná péče o pleť a tělo / O nás
Kategorie zboží
Kosmetické salony
Česko Slovensko

O nás

PROFESIONÁLNÍ PÉČE O PLEŤ A TĚLO                      

     Již více než 15 let dodáváme špičkové výrobky prestižní kosmetické značky Selvert a poskytujeme komplexní služby, technickou a logistickou podporu. Za tuto dlouhodobou důvěru velmi děkujeme všem našim zákazníkům.

Dialab spol. s r.o. je moderní výrobní a distribuční společnost. Od roku 1990 patří  mezi  vedoucí firmy v oblasti klinické laboratorní diagnostiky v České republice. Zkušenost    ve zdravotnických oborech, vysoká odbornost a profesionální zázemí firmy nám umožnili velmi rychle se zařadit na přední místa mezi firmami také v oblasti profesionální kosmetiky.

Selvert je exkluzivní profesionální pěstící kosmetika s rozsáhlým sortimentem kosmetických produktů. S více než 120 produkty pokrýváme prakticky celou problematiku péče o pleť a tělo, jak pro ošetření v kosmetických salónech,               tak pro každodenní domácí péči. 

Vstup švýcarské LDD Group - Laboratoire de Développement Dermocosmétique         do kosmetiky přivedl v roce 1998 okamžitý vliv na renovaci výroby kosmetických produktů ve výrobní firmě IDESCO v Barceloně. Byly implementovány nejvyšší standardy kvality doporučené pro farmaceutickou výrobu a plně aplikována precizní švýcarská kritéria kvality výroby. Výroba byla zaměřená pouze na výrobky nejvyšší kvality. Dnes tato společnost patří mezi nejkvalitnější specializované výrobce značkové kosmetiky    ve světě. Vynakládá velké úsilí na vývoj a výrobu produktů v péči o pleť a tělo. Každoročně přichází na náš trh s celou řadou špičkových novinek.

Výsledkem stálých studií, které přináší analýza trhu, jsou značky Selvert pro vynikající základní řady s bohatými účinnými látkami, Selvert Thermal pro vysoce účinné dermatologické pleťové i tělové ošetření, SPA ošetření postavené na léčivých účincích minerálů z termálních vod, mořských solí, bahen a celé řady dalších látek a L´Ocean de la Vie pro vybrané etnické produkty.

S nabízenými produkty se dá vytvořit velký počet různých druhů ošetření pleti a těla. Bohatý rozsah produktů umožňuje kosmetičkám vytvořit pro každou klientku individuální, vysoce účinné kůry pro ošetření nejen daného typu pleti, ale i konkrétně pro ošetření daného problému pleti. S tím souvisí i různé cenové úrovně jednotlivých ošetření. Cenová nabídka umožňuje připravit ošetření pro standardně náročné zákaznice, ale i pro klientky s nejvyššími nároky. Výhodné jsou dlouhodobé finanční slevy, které poskytujeme podle výše tržeb. Konkrétní podmínky jsou uvedeny v našem ceníku, který zašleme na vyžádání.

Naši nabídku kosmetických výrobků jsme rozšířili o profesionální depilační program Depilflax100  od španělské firmy Maystar. Zahrnuje širokou paletu vynikajících netkaných depilačních proužků, depilačních vosků, rozpustných depilačních tablet        a k nim určených depilačních přístrojů, jak ohřívačů vosků, tak i ohřívačů voskových tablet. Součástí nabídky jsou také kosmetické přípravky, gely, oleje, pěny a séra      pro ošetření pokožky před a po depilaci.

Přicházíme na trh se špičkovými kosmetickými přístroji. DiamondPeel provádí tři různá kosmetická ošetření: diamantovou mikrodermabrazi, ošetření ultrazvukem a ošetření studeným a teplým kladivem. T-AWAY je unikátní celosvětovou technologií - nízkonapěťový vysokofrekvenční systém s jemně modulovanou impulzní energií. Okamžitě a bezbolestně zlepšuje vzhled pokožky. Odstraňuje žilky v obličeji, kožní névy, hemangiomy, fibromy a pigmentové skvrny, vzniklé při pobytu na slunci.

Můžeme se pochlubit fungujícím skladovým hospodářstvím. Vedeme sklad v Praze, který skýtá přes 7000 skladovaných položek, které jsou pravidelně rozšiřovány o nové výrobky, jenž jsou přibírány na sklad na základě Vašich požadavků. Všechny výrobky nabízené firmou Dialab splňují odpovídající normy platné v zemích EU a nesou značku CE. Také proto můžeme garantovat profesionální a spolehlivé vyřízení všech objednávek. 

U zásilek nad 2000 Kč neúčtujeme dopravu, balné ani poštovné.

Pro naši práci byl vždy silným argumentem výborný lidský potenciál. Podařilo se nám vytvořit velmi kvalitní tým spolupracovníků, jak po odborné, tak i lidské stránce. Samozřejmostí je profesionalita, spolehlivost a slušné jednání s ochotnými zaměstnanci, kteří jsou připraveni  kvalifikovaně poradit či doporučit nejlepší kombinaci výrobků a ošetření.

Provádíme pravidelná kosmetická školení v naší firmě v Praze, v regionech, osobní poradenství v konkrétních salonech, ale i celorepubliková setkáni se zahraničními specialisty.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější

Kontakty:

Dialab spol. s r.o.
Nám.Osvoboditelů 1/11, 153 00 Praha 5 - Radotín
tel./fax.: 257 910 255 (260),(263)
mobil.: +420 602 352 488
e-mail: office@dialab.cz

DIALAB s.r.o.
Sekurisova 16, 841 02 Bratislava
Tel.: +421 918 699 419
Email: alpha@dialab.sk

Související odkazy:

Partnerská loga:

All about beauty Selvert thermal

Corpora Dany care Depiflax Depiflax