Těhotenské testy
Zobrazit filtry

Těhotenské testy

JEDNODUŠE, SPOLEHLIVĚ, RYCHLE
Těhotenský test DIALAB je jednorázový vysoce citlivý test na měření hladiny těhotenského hormonu hCG. Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon produkovaný placentou krátce po oplodnění a je vylučován do moči. Rychlým testem DIALAB je možné jej detekovat právě v moči, ale i v krevním séru.

Těhotenský test DIALAB obsahuje protilátky, které specificky reagují s tímto hormonem. Test můžete provést kdykoliv během dne. Pro stanovení hCG je nejlepší první ranní moč, kde je koncentrace těhotenského hormonu nejvyšší. Výsledek je viditelný do 2-5 minut po aplikaci vzorku moči nebo séra. Podle typu testu lze spolehlivé výsledky naměřit buď 10. den po předpokládaném otěhotnění (citlivost testu 25 mIU/ml) nebo první den po vynechání menstruace (citlivost testu 20 mIU/ml). Těhotenský test je určený pro domácí i profesionální použití.

Pokud je výsledek testu pozitivní, to znamená, že vaše moč obsahuje zvýšenou hladinu hCG hormonu, a že jste pravděpodobně těhotná. Navštivte proto vašeho lékaře pro potvrzení vašeho těhotenství.

Když výsledek je negativní, znamená to, že ve vaší moči byla zjištěna hodnota hCG nižší, než je citlivost testu. Doporučujeme opakovat test po 3 dnech – 1 týdnu. Pokud je test opět negativní, pravděpodobně nejste těhotná.

Těhotenské testy jsou dodávány v těchto formátech:
DIALAB testovací proužek – je nejjednodušší a nejlevnější varianta pro rychlé vizuální zjištění výsledku ze vzorku moči. Citlivost 25 mIU/ml. K dispozici je varianta pro domácí i profesionální použití.

DIALAB testovací kazeta – jedná se o plastové pouzdro obsahující reakční proužek. Přesné množství vzorku moči se aplikuje do testovacího okénka pomocí pipetky. Citlivost 25 mIU/ml. Je určen pro profesionální použití.

DIALAB Midstream test – nejcitlivější test (20 mIU/ml). Není potřeba odebírat vzorek, testovací proužek vyčnívající z plastového pouzdra se umístí přímo do proudu moči a po 2-5 minutách se odečte výsledek. K dispozici je varianta pro domácí i profesionální použití.