Odběry vzorků slin
Zobrazit filtry

Odběry vzorků slin

Sliny jako odběrový vzorek se stává stále důležitějším médiem pro provádění analýz. Snadný způsob sběru, společně s trvalou dostupnost činí sliny zajímavou alternativu k jiným způsobům odběru vzorků. Odběr vzorků slin je snadný a neinvazivní, sliny můžeou být chápány jako bezstresová alternativa k odběru krve. Nicméně průměrný slinný analyt se značně liší co množství a složení.

Dřívějším problémem při odběru slin bylo, že odebrané množství slin bylol předmětem odchylky. Proto bylo obtížné stanovit množství slin pro analýzu. Systém sběru slin od společnosti Greiner Bio one byl proto vyvinut na základě extrakce roztoku slin. V kombinaci s metodou kvantitativního stanovení obsahu slin je preanalytická standardizace možná.

Revoluční systém odběru vzorků slin od společnosti Greiner Bio-One představuje unikátní a kvalifikovaný systém.
Nový systém sběru slin od společnosti GBO umožňuje standardizovaný odběr slin pomocí definovaného média, a tím zabráňuje znehodnocení , jak se to může stát v v případě přepravy odebraných vzorků.

Snadný, bez stresu prováděný odběr vzorků slin, stejně jako skutečnost, že sliny jen reprodukují volnou (biologicky aktivní) koncentraci analytu a mají tak široké využití v oblasti drogové a hormonální analýzy i analýzy nukleových kyselin.

Bohužel, Vašemu požadavku neodpovídá žádné zboží v našem katalogu nebo je toto zboží určeno pouze pro uživatele s jiným oprávněním.