Technická podpora a servis

Firma Dialab spol. s r.o. má velmi dobré technické zázemí pro naši práci, což nám umožňuje plně se věnovat kvalitě našich služeb. Díky zkušenostem a neustále optimalizaci pracovního procesu, garantujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a servis. V rámci těchto služeb nabízíme:

 

 • Instalaci všech přístrojů, které dodáváme a to v místě určení u zákazníka včetně instalační kvalifikace (IQ). Přístroje vám nainstalujeme přesně podle pokynů výrobce, čímž zabezpečujeme jistotu správného nastavení přístroje. Každou instalaci řádně zdokumentujeme. Instalace provádí odborní technici s dlouholetými zkušeností, vyškolení ve výrobních závodech výrobců.

 

 • Zaškolení uživatelů vlastními pracovníky proškolenými u výrobců jednotlivých přístrojů a zařízení. Efektivní školení zabezpečí personálu dovednost v používání přístrojů a provádění pravidelné běžné údržby.

 

 • Servisní služby pro všechny typy laboratorní techniky, kterou nabízíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zárukou kvality servisu jsou naši kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní technici ve výrobních závodech. Opravy provádíme u zákazníka nebo v servisním středisku. Používáme originální náhradní díly, které vyhovují nejpřísnějším požadavkům. Zkoušky provádíme podle výrobních specifikacích. Záruku poskytujeme také na náhradní díly. Každý servisní zásah je řádně zdokumentován.

  Ceník servisních prací:

  1. U záručních oprav je práce a použitý materiál zdarma
  2. U pozáručních oprav je cena práce 1 hod./750,- Kč + cena použitého materiálu
  3. Dopravné je 12,- Kč / km. Praha – paušál 600,- Kč

   

  Kontakty na servisní pracovníky:

  Ing. Martin Udavský Miloslav Vopěnka Bc. Nikola Rumlová
  +420 602 302 159 +420 606 655 212 +420 606 686 671
  martin@dialab.cz m@dialab.cz rumlova@dialab.cz
   

  Vaše zpráva bude předána příslušným osobám, které Vám poskytnou veškerou podporu. Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ udělujete společnosti DIALAB svůj souhlas k tomu, aby Vás její zástupci kontaktovali z důvodu vyřízení Vaší poptávky a z důvodu komunikace ohledně našich výrobků.

 • Provádíme aplikační podporu k jednotlivým dodávaným zařízením a uživatelským SW

  Konzultace po telefonu nebo e-mailem je samozřejmostí.

  Vaše zpráva bude předána příslušným osobám, které Vám poskytnou veškerou podporu. Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ udělujete společnosti DIALAB svůj souhlas k tomu, aby Vás její zástupci kontaktovali z důvodu vyřízení Vaší poptávky a z důvodu komunikace ohledně našich výrobků.

   

  • Pravidelná kontrola správného technického stavu přístroje zabezpečuje stabilní přesné výsledky. Preventivní údržbu provádíme v souladu s postupy jednotlivých výrobců, čímž prodlužujeme životnost přístrojů a spolehlivost provozu. Zahrnuje kontrolu technického stavu, kontrolu funkce, kontrolu technických parametrů. Součástí prohlídky je vystavení protokolu, který obsahuje seznam provedených úkonů.

   

  • Validace dodávaných přístrojů a zařízení včetně operační kvalifikace (OQ)

   Výsledkem validace je validační protokol, se zhodnocením stavu přístroje, případnými doporučeními, je- li to v průběhu validace možné a je-li to zapotřebí i seřízení a kalibrace přístroje.
   Provádíme validaci: Hematologických analyzátorů, biochemických analyzátorů, promývaček, readerů, multidetekčních readerů a dispenzorů firmy Biotek, dechových analyzátorů a analyzátorů na okultní krvácení firmy Eiken, Thrombolyzerů a koagulometrů firmy Behnk a TECO.

  • Kalibrace dodávaných přístrojů a zařízení včetně vystavení kalibračních listů

   Na závěr kalibrace vystavujeme kalibrační listy

   Provádíme kalibrace vah a pipet Socorex.

  Všichni pracovníci technického úseku mají osvědčení o způsobilosti dle vyhlášky č.50 § 6 – 8 a jejich činnosti jsou prováděny v souladu s § 27 zákona č. 346/2003 Sb. a § 65 zákona č. 268 / 2014 Sb a dle EN (ČSN) 62353.

 

.....